Z-Lasik | אסותא אופטיק
אסותא אופטיק - הסרת משקפיים בלייזר
חפש
הסרת משקפיים |  הסרת משקפיים בלייזר |  תיקון ראיה |  ניתוח להסרת משקפיים |  עדשות מגע |  עין עצלה |  קרטוקנוס |  קטרקט פרמיום |  עיניים |  לאסיק |  LASIK |  Z-Lasik | 
FacebookGoogle+Youtube

8464*

Z-Lasik

השיטה העדינה לתיקון הראייה
אם אתה מחפש שיטה מדויקת, בטוחה ונוחה לתיקון הראייה Z-LASIK היא השיטה עבורך. בשיטת Z-LASIK נעשה שימוש בלייזר מתחילת הניתוח ועד סיומו, ללא מגע של להב בעין. הסיכון לסיבוכים מופחת בהשוואה לשיטות בהן נעשה שימוש בעבר ובנוסף איכות הראיה לאחר הניתוח טובה יותר מכל שיטה אחרת. תקן את ראייתך בשיטה הZ-LASIK ותהנה מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר לניתוחי לייזר הקיימת בשוק.
 
500,000 פציינטים מאושרים מדווחים על תוצאות מעל המצופה, למעלה מ 500,000 פציינטים עברו טיפול על ידי Z-LASIK , רובם המכריע:
  • לא חש שהטיפול כואב או לא נוח
  • רואים באופן מושלם ללא משקפיים
  • מרוצים מתוצאות הטיפול יותר מכפי שציפו
  • רואים טוב יותר מאשר ראו עם משקפיים לפני הניתוח
  • היו בוחרים בשיטה זאת בשנית וימליצו עליה לאחרים
לאסיק- ישן וחדש
בעבר- סכין יצרה חלון טיפולי בקרנית. בשיטה המסורתית של תיקון ראייה, שיטת הלאסיק, להב של סכין יצר חתך בשכבה העליונה של רקמת הקרנית, לפני שהלייזר שייף את הרקמה העמוקה יותר שנחשפה. מיליונים של ניתוחים כאלה נערכו בשיטה בטוחה זאת, אולם לעיתים הלהב יצר משטח מחוספס בקרנית, דבר שהשפיע על איכות הראיה. מלבד זאת אנשים רבים נמנעו משיטה זאת בעקבות החשש מכך שסכין תיגע להם בעין.
 
כיום- חלון טיפולי נוצר על ידי הלייזר
מזה כמה שנים ניתן ליצור את החלון הטיפולי בקרנית על ידי אנרגיית הלייזר, ללא מגע יד אדם. המטופלים חשים יותר בנוח והתוצאות יותר טובות. למעלה ממיליון מטופלים עברו ניתוח לייזר לתיקון הראייה מבלי שנעשה שימוש בסכין.
 
Z-LASIK: העתיד של ניתוחי הלאסיק ללא סכין.
Z- LASIK היא השיטה המתקדמת ביותר בתחום של ניתוח לייזר ללא שימוש בסכין. בשיטה זאת נעשה שימוש באנרגיית לייזר בתדירות גבוהה. אלומת הלייזר מתוכננת ליצור חלון טיפולי המותאם אישית לקרנית של המטופל באופן מדויק, בטוח ונטול כאבים. עוצמת הלייזר קטנה פי 100 מאשר בניתוחי לייזר מהדור הראשון. מעולם לא הייתה קיימת שיטה כה מדויקת, בטוחה ונוחה למטופל כפי שהוכח בניסיון של למעלה מ 500,000 ניתוחי לייזר בשיטת ה Z-LASIK.
 
יתרונות ברורים
 
בהשוואה לשיטות אחרות של פמטו-לאסיק המבוססות על טכנולוגיות ישנות יותר, Z-LASIK מציעה יתרונות שמובילים לתוצאות טובות יותר.
 
השפעת ה Z-LASIK על העין קטנה ביותר. התהליך נמשך דקות בודדות עבור כל עין. הזמן בו הלייזר בא במגע עם העין מופחת למינימום.
Z-LASIK היא שיטה נוחה ונטולת כאב: ראש המטופל אינו מקובע במהלך הטיפול.
שיטת ה Z-LASIK מאפשרת תיקון ראייה גם במקרים גבוליים: הודות לתדירות הגבוהה במיוחד של קרני הלייזר, שכבות הקרנית מופרדות בדיוק חסר תקדים תוך יצירת חלון טיפולי דק במיוחד. בשל כך שיטת ה Z-LASIK מאפשרת תיקון ראיה למועמדים שלא יכלו לעבור ניתוח בעבר, כולל מועמדים עם מיופיה גבוהה או בעלי קרנית דקה מהממוצע.
אין תגובה דלקתית. עוצמת הלייזר בו נעשה שימוש ב Z-LASIK  קטנה פי מאה משיטות קודמות. זוהי שיטה עדינה יותר עבור קרנית העין דבר שהמונע התפתחות של תגובה דלקתית בעין לאחר הניתוח.
תוצאות מהירות: זמן ההחלמה קצר באופן משמעותי משיטות אחרות. לרוב מטופלים יכולים לראות היטב תוך שעות ספורות לאחר הניתוח.
פחות תופעות לוואי: שיטת ה Z-LASIK מאפשרת למנתח להגדיל את איזור הטיפול.עקב כך הסיכון לתופעות לוואי בלתי רצויות כמו יובש בעיניים, הפרעות בראיית לילה והופעת הילות סביב נקודות אור, מופחת.
 
ארבעת השלבים של שיטת ה Z-LASIK:
 
שלב 1- בדיקה טרום ניתוח
הרופא המנתח מבצע סדרה של בדיקות על מנת לוודא שהעיניים בריאות ומתאימות לעבור תיקון ראייה בלייזר.לאחר מכן העין נמדדת באמצעים אלקטרונים: אלפי נקודות מידע נאספות בכדי ליצור תמונה תלת מימדית מהימנה של העין. מהתמונה הזאת מחושב אופן הטיפול הטוב ביותר לתיקון הראייה.
 
שלב 2 - יצירת החלון הטיפול
מספר דקות לפני טיפול הלייזר ניתנות טיפות מרדימות לעין בכדי למנוע כאב. המנתח שם מפשק בין העפעפיים כך שהעין תישאר פקוחה ולא תוכל למצמץ במהלך הטיפול. לאחר מכן המנתח מכין את העין לתיקון על ידי יצירת חלון טיפולי בקרנית: השכבה העליונה מופרדת באמצעות הלייזר ונמשכת לאחור.
 
שלב 3- תיקון הקרנית
בשלב זה אלומת הלייזר משייפת את הקרנית עד להשגת הצורה הרצויה. אנרגיית הלייזר מאדה תאים בקרנית תוך שניות ובדיוק של מאית המילימטר. פרוצדורה זאת מתרחשת בעומק הקרנית, הלייזר אינו נוגע בשכבות העליונות והרגישות לכאב. לבסוף איזור הטיפול מכוסה על ידי שכבת הקרנית שהוסרה בעת יצירת החלון הטיפולי. כל התהליך נמשך דקות ספורות. תוכל לפקוח ולעצום את עיניך בחופשיות מיד לאחר הטיפול.
 
שלב 4- החלמה קלה
 
במידת הצורך תושם עדשת מגע טיפולית בעין לאחר הניתוח למשך יום אחד. טיפות עיניים מיוחדות תורמות לריפוי העין. אסור לשפשף את העין בשעות הראשונות לאחר הניתוח. במהלך הימים הראשונים יש להימנע מספורט, אמבטיות חמות ובריכות שחייה. לא ניתן לראות על העין סימן לכך שעברת ניתוח, אפילו רופא עיניים מוסמך עשוי להחמיץ זאת בבדיקה רגילה.
 
ניתן ליישם את שיטת ה Z-LASIK על מגוון רחב של מצבים רפואיים. שיטת ה Z-LASIK מתאימה לתקן את בעיות הראיה הבאות:
 
מיופיה (עצמים מרוחקים נראים מטושטשים).
היפרופיה (עצמים קרובים נראים מטושטשים).
אסטיגמטיזם (עצמים נראים מעוותים מכל מרחק).
 
לאנשים רבים יש שילוב של מיופיה ואסטיגמטיזים או היפרופיה ואסטיגמטיזם. גם שילובים כאלה של הפרעות בראיה מטופלים היטב בשיטת ה Z-LASIK. האופן והמידה ששיטת ה Z-LASIK יכולה לתקן את הפרעת הראיה שלך תלויה במספר גורמים. בין הגורמים ניתן למנות את חומרת ההפרעה, מאפייני הקרנית (העובי שלה) ומחלות עיניים קיימות. הכרחי לבצע בדיקת עיניים קפדנית לפני הניתוח על מנת לבחון את התאמתך לשיטה זאת.
בנוסף ניתן לטפל בפרסביופיה באמצעות Z-LASIK, אולם קיימות חלופות נוספות לתיקון ראייה מקרוב. אם אתה זקוק למשקפי קריאה לאחר גיל 40, הרופא ייעץ לך על החלופה הטובה ביותר עבורך.
 
לא ניתן למנוע לחלוטין סיכונים קלים
כמו בכל פרוצדורה כירורגית, עשויות להיות לשיטת ה Z-LASIK תופעות לוואי בלתי רצויות.
מספר חולים סובלים מיובש בעיניים לאחר הניתוח. אולם תופעה זאת מתרחשת בתדירות רבה יותר לאחר ניתוח בשיטות הישנות. ברוב המקרים, דמעות מלאכותיות מעניקות לחות לעין ומקלות על היובש. לאחר תקופה קצרה מידת הלחות בעין חוזרת למצבה הטבעי.
כיוון שכל עין מגיבה שונה, העין עשויה לעבור תיקון ראיה לא מלא או תת-תיקון על אף הביצועים המדויקים של הלייזר. ניתן לתקן סטיות אלו באמצעות טיפול נוסף מספר שבועות לאחר הניתוח.
 
כיצד ה Z-LASIK עובד?
 
שלב 1- בתחילה קרן של פמטולייזר יוצרת חלון טיפולי בקרנית על ידי יצירת בועיות גז בעומק הקרנית.
 
שלב 2- קרן לייזר נפרדת, אקסיימר-לייזר, מבצעת את תיקון הראייה. הקרן מאדה תאים מרקמת הקרנית על פי תבנית שהותאמה מראש למטופל מסוים. שכבת הקרנית שהוסרה בתחילה מונחת במקומה וצומחת מחדש במהירות וללא צורך בתפרים.