טכנולוגיית Wavelight: הצעד הבא של הסרת המשקפיים בלייזר

העין האנושית היא אחד החלקים המורכבים והעדינים בגוף האדם. אומרים שהעין היא השער לנשמה – אבל אין ספק שהיא השער שלנו לעולם שמסביבנו. חשבו על ספר עמוס באותיות קטנטנות, על שדה מלא בפרחים, על גלים מתנפצים בים: העיניים שלנו נדרשות לעמוד במשימות מורכבות של הפרדה, קליטה וזיהוי פרטים קטנים.

בכל הקשור לטיפול בעיניים – אנו זקוקים למכשור מתקדם ומדויק שמותאם למערכת הראייה הסבוכה שלנו. זה נכון במיוחד להליכי הסרת משקפיים בלייזר. מדובר בהליך רפואי קצר, עם אחוזי הצלחה גבוהים מאוד ועם תקופת החלמה קצרה מאוד – וכל זה מתאפשר רק בזכות טכנולוגיה מן השורה הראשונה.

טכנולוגיית Wavelight מבית חברת Alcon היא ללא ספק אחת מן המערכות המתקדמת ביותר בעולם לטיפולי הסרת משקפיים בשיטת LASIK. הטיפול מתבסס על לייזר מדויק במיוחד שמאדה חלקיקים זעירים משכבת הסטרומה של הקרנית – וכך מתקן את בעיות הראייה שלנו. המכשור הרפואי של טכנולוגיית Wavelight מתאפיין בדיוק עילאי ובמשך פעולה קצרצר.

המכשור פותח בידי חברה גרמנית שנמצאת בחזית הטכנולוגית העולמית. בפיתוח הטכנולוגייה הופעל צוות שמשלב רופאי עיניים ומהנדסים מקצועיים – כדי לאפשר את התוצאה הרפואית המושלמת בתנאים קבועים ללא תקלות. ההקפדה הרפואית– בשילוב עם המכונה האמינה, המדויקת והמורכבת ביותר.

בניגוד לטכנולוגיות אחרות כמו Visx וTechnolas, טכנולוגיית Wavelight פותחה בשנים האחרונות. פירוש הדבר הוא שחברת Alcon יישמה בפיתוח השיטה את הטעויות והלקחים של טכנולוגיות קודמות – והביאה לידי ביטוי גם מסקנות מחקריות מהתקופה האחרונה.

הטכנולוגיה שמה דגש מיוחד על High Performance Vision Correction – כלומר, טיפול בעיניים להשגת תוצאות מירביות בכל השעות ובכל התנאים. גם בלילה וגם ביום, טיפולי הסרת משקפיים בטכנולוגיית Wavelight מאפשרים לנו לקלוט את כל מגוון הפרטים העדין של אותו שדה מלא בפרחים צבעוניים, גלים עדינים שנשטפים לחוף הים או ספר עמוס בפרטים.

מחקרים הראו כי 92 אחוז מהמטופלים בטכנולוגיית Wavelight דיווחו על חדות ראייה 6/6 בטווח המיידי שאחרי הטיפול. 98.8 אחוז מהמטופלים דיווחו על חדות ראייה 6/6 כעבור 12 חודשים- נתון מדהים ויוצא דופן.

לטכנולוגיה החדשנית יתרונות רבים, בראשם מנוע לייזר יציב במיוחד, ללא תקלות וללא הפוגות – מה שמקצר את התהליך והופך את התוצאות לקבועות בלי הפתעות. טכנולוגיית
Wavelight גם מונעת ייבוש של הקרנית ומפחיתה משמעותית את כמות המטופלים שסובלים מעייפות במהלך הטיפול ואחריו.

יתרון נוסף של הטיפול הוא שימור של צורת הקרנית המקורית, מה שנועד למנוע הפרעות או שינויים ולקצר את תקופת ההתאקלמות שאחרי הטיפול. כמו כן, מחקרים שהוגשו
ל-FDA מראים שיפור אדיר ביכולת ראיית הלילה – אפילו יותר מאשר המצב לפני הטיפול עם העדשות או המשקפיים.

בסניף שערי צדק של אסותא אופטיק מופעלת מערכת Wavelight Refractive Suite – אחד המוצרים המתקדמים ביותר של החברה. לצד המערכת המדויקת – שזקוקה רק
ל-6 שניות לביצוע חיתוך רגיל – מופעלת גם מערכת מחשוב מתקדמת. עם הטכנולוגיה המתקדמת של Wavelight ועוצמת המחשוב המורכבת – עומד לרשותכם הציוד הטוב
בעולם להסרת משקפיים בלייזר.