עדשות מגע

בשנים האחרונות אנו מבחינים כי פחות אנשים מרכיבים משקפיים. התופעה הזו לא נובעת מהעובדה שפחות אנשים זקוקים למשקפי ראייה, אלא מהעובדה כי הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים שמוצעים כיום בשוק כמו עדשות מגע וניתוח לייזר בעיניים, הם פתרונות שרבים בוחרים בהם מטעמי נוחות ויופי.

מהן עדשות מגע

 

עדשות מגע הן זוג עדשות קטנות בגודל קרנית העין, אותן מניחים על הקרנית ותפקידן הוא לתקן את הראייה.

 

למעשה, עדשות מגע ממלאות תפקיד זהה לזה של משקפי ראייה, אך ההבדל בניהם הוא ש עדשות מגע הינן בלתי נראות, מאפשרות שדה ראייה רחב מאוד ויותר גדול משל משקפי ראייה והן נוחות לשימוש.

כמו כן, ישנן עדשות מגע ליופי שמגיעות בצבעים שונים כגון: עדשות מגע כחולות, עדשות מגע אפורות, עדשות מגע ירוקות ועוד.

 

סוגי עדשות מגע

 

  • עדשות מגע ליופי – עדשות מגע מסוג זה הינן עדשות מגע שמשתמשים בהם בשביל לשנות את צבע העיניים או המראה החיצוני של העיניים. במקרים מסוימים ירגישו המשתמשים בעדשות מגע קוסמטיות בטשטוש קל בראייה ברגע הרכבת העדשות, בדיוק להיפך מן עדשות רפואיות לצורך שיפור ראייה.
  • עדשות מגע לצורך תיקון ראייה – עדשות מגע נפוצות מאוד שנועדו בכדי לתקן ולשפר את הראייה. אנשים המעוניינים ברכישת עדשות מגע הנ"ל, צריכים לעבור בדיקות עיניים אצל מומחי עיניים, שיתאים להם את העדשות הנכונות על פי מידות, סוג התיקון הנדרש ועוד. כמו כן, עדשות מגע לצורך שיפור ראייה יכולות גם הן להגיע בצבעים שונים, ואז הן משמשות לצורך יופי ולצורך שיפור הראייה גם יחד.
  • עדשות מגע טיפוליות – עדשות מגע מסוג זה נועדו בכדי להעניק הגנה מלאה לקנית העין אצל אנשים שחוו פגיעה כלשהי בקרנית ולאורך תקופה זמנית בלבד, עד לשיקום העין.

 

התחליפים של עדשות מגע

 

אנשים רבים אשר ניסו להשתמש בעדשות מגע נתקלו בקשיים מסוימים כמו אי הצלחה בהרכבת העדשות על העיניים באופן עצמאי ועוד או שפשוט התעייפו מלהתעסק כל יום מחדש בשימוש עדשות מגע או משקפי ראייה ועל כן בחרו באופציה מתקדמת יותר שהינה: ניתוח לייזר לתיקון הראייה, המוכר גם בשם ניתוח לייזר, והינו נועד בכדי לשפר את הראייה למשך שנים רבות ולהיפטר מן הצורך להשתמש במשקפי ראייה או עדשות מגע.

 

רוצים לשמוע עוד על הניתוח? נציגי אסותא אופטיק עומדים לשירותך בכל שעות היום וישמחו לסייע. כמו כן, תוכלו להשאיר פנייה ופרטים באתר ונציג יחזור אליכם תוך זמן קצר.